2024 Commits
Ryleigh Nevarez (Magnolia HS) – Temple Junior College
Madison Dillon (Waller HS) – Southern Arkansas University
2023 Graduates
Mackenzie Johnson (Klein HS)- Angelina College
Molly Swisher (Bridgeland HS) – Southern Arkansas University Tech
Sydney McReynolds (Langham Creek HS) – University of Texas- San Antonio
Katelyn Barrett (Foster HS) - Southern Arkansas University Tech
Dy’Osarithz Travis (Klein HS) – University of Houston- Victoria
2022 Graduates
Adelyn Becerra (Cy Ranch HS)- University of St. Thomas
Kylie Bishop (Liberty HS)- Sam Houston State University
Alyssa Budisalovich (Cy Woods HS) - Temple College
Hayden Del Toro (Cy Woods HS) - Trinity University
Shelby Hodge (Cinco Ranch HS) - Texas A&M Commerce
Allison Hughes (Langham Creek HS) - University of St. Thomas
Honor Knott (Splendora HS) - Tyler Junior College
Mackenzie Morris (Woodlands Christian HS) - Houston Baptist University
Mary Martinez (Kingwood HS) - Louisiana Tech University
Haley Rust (Cy Woods HS) - Blinn College
Kyleigh Zarosky - Texas A&M University - San Antonio
2021 Graduates
Haley Boardman - (Klein Oak HS) -Lamar State-Port Arthur
Grace Coleman - Odessa College
Jennifer Gress - (Dekaney HS)- Kilgore College
Olivia Guindon - (Tomball Memorial HS) - UMass
Kourtney Hurry - (Waller HS)- Schreiner University
Delaney Moreno- (Cy-Creek HS) - University of St. Thomas
Madeline Mouhot-(Cy-Woods HS) - Blinn College
Kylie Pavlicek (Cy-Woods HS)- Concordia
Jordan Peno-(Cy-Creek HS)- Sam Houston State University
Dakotah Pool - (Cy-Fair HS) - Stephen F. Austin University
Lindsey Polleschultz - (Bridgeland HS) - University of Mary Hardin Baylor
Samantha Puente - (Hebron HS) -Paris Junior College
Brodie Quinlan -(Bridgeland HS) - Sam Houston State University
Mallory Reynolds - (Katy Taylor HS) -Central Baptist
Jaylen Simmons - (Bridgeland HS) - University of St. Thomas
Emily Strupp (Cy-Ranch HS) - Penn State-Berks
Toni Tamborello-(Magnolia West HS)- East Texas Baptist University
Avery Wagner- (Bridgeland HS)- Cornell University
Pacey White - (Klein Collins HS) -Texas Lutheran University
Natalie Zamora - (George Ranch HS) - Kansas Weslyan
2020 Graduates
Alex DuBose (Magnolia HS) - Stephen F. Austin University
Jordan Evans (Cypress Parks HS) - UT Dallas
Celeste Finch - (Tomball HS) - Kansas Christian
Nicole Goggin (College Station HS) - Union University
Reagan Lowrie (Logos Prep Academy) - UT Chattanooga
Madison Martinez (The Woodlands) - Texas Southern University
Acie Prince (Cy-Ranch HS) - Blinn College
Emily Schmuck (Cypress Woods HS) - Concordia
Hannah Schnettler (College Station HS) - Paris Junior College
Skylar Shanahan (Magnolia HS) - Blinn College
2019 Graduates
Amanda Cooper (Huntsville HS) - Rider University
Ashley Croft (Cy Ranch HS) - U.T. Tyler
Katie Hartwell (Houston Christian HS) - Stephen F. Austin University
Krystal Huynh (Cy Ridge HS) - Stephen F. Austin University
Alyssa Miller (Magnolia HS) - Texas A&M Corpus Christi
Kennedy Picou ( Cy Fair HS) - Texas State University
Italie Potter (Tomball Memorial HS) - Blinn College
Lindsey Rawls (Cy Fair HS) - Grayson
Savannah Robertson (Magnolia West HS) - Angelina College
Hannah Scheaffer (Cy Fair HS) - Sam Houston State University
Lexi Saenz (Morton Ranch HS) - San Jacinto College
Olivia Yargo (Cy Ranch HS) - Galveston College
2018 Graduates
Caitlyn Brockway (Tomball Memorial HS) - Houston Baptist University
Emily Cook (Tomball Memorial HS) - Milsaps College
Lauren Corley (Magnolia West HS) - Kilgore College
Mackenzie Crews (Cy Fair HS) - Blinn College
Brecklyn Dennis (Cy-Woods HS) - Tyler Junior College
Kristin Kaiser (A&M Consolidated HS) - Blinn College
Sandy Lopez (Cy-Woods HS) - Texas Wesleyan
Emma Mcbride (Magnolia West HS) - University of Virginia
Kylie Nixon (Cy-Woods HS) - Southwestern University
Kristina Obanion (Cy-Woods HS) - Western Texas College / Texas Lutheran University
Brittany Sosa (Rice Consolidated HS) - U.T. Tyler
Darrion Smith (Weimer HS) - Ranger College
2017 Graduates
Sheridan Fisher (Cy Fair HS) - Sam Houston State
KJ Fucci (Cy Falls HS) - Prairie View A&M
Riley Garett (Houston Christian HS) - Angelina College
Brette Kohring (Brenham HS) – Stephen F. Austin
Simone Langland (Cy Fair HS) - Concordia
Cheyenne Luna (Morton Ranch) - Kansa Wesleyan
Brooke Malia (Houston Christian HS) - Sam Houston State
Kylie Matula (Needville HS) - Texas State University
Kaytlin Moore (Tomball Memorial) - Tyler Junior College
Kinley Searcy (Trinity HS) - East Texas Baptist
2016 Graduates
Jordan Llinas (Cy Woods HS) - Stephen F. Austin
Kaycie Moore (Tomball Memorial HS) - Tyler Junior College
Micah Schroder (Cy Fair HS) – Dartmouth College / Indiana University
Becca Snow (Klein Oak HS) - Tyler Junior College
Kaitlyn St. Clair (Cy Woods HS) - Northwestern State University
Emily Taylor (Klein Oak HS) - Blinn College
2015 Graduates
Lauren Becker (Cy Ranch HS) – Stephen F. Austin
Breana Flores (Cy Creek HS)- Trinity Valley CC
Peyton Hutchens (College Park HS )- Eastern Kentucky University
Merris Schroder (Cy Fair HS)-University of Alabama
Devin Stratton (Cy Ranch HS)- Odessa Jr College
2014 Graduates
Autumn Holloway (Cy Ranch HS) – Stephen F Austin
Kate Christian (Cy Fair HS) - Ottawa University
Miranda Bazan (Cy Ranch) - Navarro College
Seeley Orsak (Katy HS) - Blinn Jr. College
Taylor Curtis (Bryan HS) - Southwestern University
2013 Graduates
Kasey Creel (Madisonville HS) – Texas Southern University
Hilary Hoffman (Rudder HS) - Trinity University
Marissa Irving (Cy Creek HS) – Southwestern University
Briana Knowles (Waller HS) - Temple Jr. College
2012 Graduates
Marissa Botz (Morton Ranch HS) – Mercer University
Tori Collet ( Jersey Village HS) – University Central Oklahoma
Laura Driskill (Cy Fair HS) – Temple Junior College
Taylor Guidry ( Jersey Village HS) – Blinn Junior College
Jennie Kieval (Memorial HS) – Sam Houston State University
Shay Orsak (Katy HS) – Houston Baptist University
2011 Graduates
Dana David (Foster HS) – Texarkana
Hayley Galloway (Angleton HS) – Texas A&MCC
Melissa Herman (Katy HS) – HBU
Kayla Holland (Cy Springs HS) – U of H
Kristen Rumley (Cinco Ranch HS - Dartmouth College
Chelsea Santillain (Elkins HS) - Temple College
Kaitlyn Thumann (Cinco Ranch HS) – Baylor University
2010 Graduates
Darian Blake (Katy HS) - UTSA
Alyssa Coggins (Sealy HS) - Sam Houston University
Taylor Freudenberg (Clear Creek HS) - University of Texas at Tyler
Katie Moulder (Clear Creek HS) - Nicholls State University
Taylor (Taz) Munguia (Cy-Ridge HS) - Texas A & M Kingsville
Madisyn Ward (Angleton HS) - University of Texas at Tyler
Katelin Wolff (LaGrange HS) - East Tennessee State University
2009 Graduates
Callie Darlin (Mayde Creek HS) - Lynn University
Ashley McPhail (Faith West HS) - Letourneau University
Jessi Ortiz (Mayde Creek HS) - Blinn Community College
2008 Graduates
Jenna Guse (Pearland HS) - Limestone College, SC
Emily Jacobs (Cy Creek HS) - West Texas A & M
Cecily Gomez (McArthur HS) - San Jacinto Jr. College
Courtney Schoenemann (Spring HS) - Sam Houston State University
2007 Graduates
Diana Cezeaux (North Shore HS) - St. Edwards' University
Monika Covington (Huffman HS) - Stephen F. Austin State University
Meghan Fisher (Cy Fair HS) - East Texas Baptist University
Erica Gunter (Katy HS) - University of Arkansas, Monticello
Alex Survant (Bryan HS) - Sam Houston State University
Colby Vanham (Uvalde HS) - Baylor University
2006 Graduates
Amy Brown (Cy-Fair HS) - Sam Houston University
Kaleigh Courville (Cy-Creek HS) - St. Edward's University
Mandy Gegen (St. Agnes HS) - Texas A & M University
Megan Lowe (La Porte HS) - Lander University
Taryn Munoz (Smithson Valley HS) - St. Mary's University
Cara Romano (St. Pius HS) - Incarnate Word University
Brittany Simmons (Cy-Ridge HS) - San Jacinto Jr. College
Haylee Smith (Bryan HS) - St. Mary's University
2005 Graduates
Amber Peard (Cy Ridge HS) - Concordia University, Austin
Amber Brooks (Klein Collins HS)- Texas Women's University
Kendall Burgess (Jersey Village HS) - Concordia University, Nebraska
Ashley Falco (Cy Falls HS) Snyder Jr. College, U of H, Victoria
Amy Mardis (Klein Collins HS) - Bossier Parish Community College, LA
Rachel Hodlik (St. Agnes HS) - McNeese State University, LA
Sarah Parich (Mayde Creek HS) - Sam Houston State University
Melissa Wright (Clear Brook HS) HBU, Houston, TX
2004 Graduates
Malissa Magee (Katy Taylor HS) - St. Mary's University
Mary K. Pederson (Lutheran North HS) - St. Mary's University
Kirsten Snyder (Tomball HS) - Texas Lutheran University
2003 Graduates
Tonya Edlund (Oakridge HS) - McNeese State
Ashley Norman (CY Fair HS) - San Jacinto Jr. College
Jenny Hess (Samuel Clemens HS) - University of Alabama, Huntsville
Trisha Hunter (Samuel Clemens HS) - Temple College, Temple, Texas
Stephanie "Beans" Mosley (Stratford HS) - Sam Houston State
2002 Graduates
Whitney Heath (Luthern North HS) - Sam Houston State University
Melanie Lynch (Kingwood HS) - West Point Academy
Glynn Tolleson (Tomball HS) - Radford University, Virginia
Erika Vargas (Canyon HS) - Houston Baptist University
2001 Graduates
Nicki Edlund (Oakridge High) - McNeese State
Jamie Haas (Klein High) - Boston University
Deasy Philips (Mayde Creek High) - Univ of Alabama
Krystal Gary (Tomball High) - Illinois State Univ
Sarah Mardis (Stratford High) - St. Petersburg Jr. College and then Central Connecticut Shannon Gambacurta (Woodlands) - San Jacinto Jr. College
2000 Graduates
Lauren Koehn, Centenary, LA
1999 Graduates
Amanda Brown, San Jacinto Jr. College and then University of Southern Mississippi
Jen Johnson, Corpus Christi A&M, Texas
Andrea Kirchberg, University of Wisconsin
Amanda McCaleb, Galveston Junior College, Texas
Monica Parrish, San Jacinto Junior College, Texas
Morgan Tolleson, Stephen F. Austin, Texas and then Costal Carolina, North Carolina
Stacey Smith, San Jacinto Junior College, Texasinto Junior College, Texas
Morgan Tolleson, Stephen F. Austin, Texas and then Costal Carolina, North Carolina
Stacey Smith, San Jacinto Junior College, Texas